O Nas


Strona Główna - O Nas

Wysoko wykwalifikowani specjaliści i profesjonalne podejście do Pacjenta

Nasz gabinet współpracuje jedynie z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, której wiedza i doświadczenie zapewniają w pełni profesjonalne przeprowadzanie zabiegu. Z wyjątkową troską podchodzimy do każdego Pacjenta, ponieważ wiemy, jak wielki trud wkłada osoba uzależniona w walkę z chorobą. W naszym gabinecie chory może liczyć na wsparcie i wyjątkową, indywidualną opiekę.

Cechuje nas również pełen profesjonalizm i duże zaufanie naszych Pacjentów, o czym świadczą ich pozytywne opinie. Dodatkowym atutem jest fakt, że umożliwiamy w trakcie wizyty Pacjentowi towarzyszenie osoby bliskiej co bardzo pozytywnie wpływa na wzrost ich poczucia bezpieczeństwa.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Prawidłowe sterylizowanie narzędzi oraz dokumentowanie tych procesów w gabinecie leczenia uzależnień terapią awersyjną jest szczególnie ważnym elementem profilaktyki zakażeń, dlatego też cały proces rozpoczyna się jeszcze w miejscu przeprowadzonego zabiegu.

Ochrona zdrowia Pacjenta jest bardzo ważnym aspektem naszych działań. Dlatego też używamy wyłącznie sterylnych narzędzi, a ponadto, pracujemy na najwyższej klasy specjalistycznym sprzęcie medycznym zapewniającym profesjonalne, w pełni bezpieczne wykonanie zabiegu.

Pacjentom, wykonującym u nas zabiegi wydajemy stosowne zaświadczenie.